Οι καλύτερες εμφανίσεις των celebrities στο Coachella - AllYou.gr

Search

Οι καλύτερες εμφανίσεις των celebrities στο Coachella

Το καλοκαίρι έφτασε νωρίς στην Καλιφόρνια…

> STAR STYLE ::
17 Απριλίου 2018

Το πρώτο Σ/Κ του μεγαλύτερου φεστιβάλ στην Αμερική, Coachella Music Festival, πραγματοποιήθηκε πριν λίγες ημέρες. Η Καλιφόρνια γέμισε με μουσικόφιλους απ’ όλη την Αμερική κι όλο τον κόσμο, οι οποίοι πήγαν ν’ απολαύσουν ένα διήμερο γεμάτο μουσική και χορό!

Φυσικά, πέρα από το εντυπωσιακό line up μουσικών καλλιτεχνών που έκαναν performance στο φεστιβάλ (βλ. Beyoncé, The Weeknd κ.ά.), το Coachella είναι γνωστό και για τα fashionable πρόσωπα που παρευρίσκονται στο event!

Πολλοί ήταν λοιπόν, οι celebrities που βρέθηκαν στο φεστιβάλ, κατά την διάρκεια του οποίου δημιούργησαν μερικά από τα πιο inspiring, καλοκαιρινά looks που είδαμε.

Από τα χαρακτηριστικά boho chic σύνολα, τα διάφανα tops και σέξι denim είναι πολύ εύκολο να βρούμε έμπνευση μέσα από αυτές τις εμφανίσεις. Σταρ όπως η Rihanna, η οποία έκανε back-to-back εκπληκτικά looks μέχρι και την Lais Riberio η οποία «αγκάλιασε» εκατό τοις εκατό το bohemian στιλ, δες παρακάτω τι φόρεσαν οι celebrities στο φετινό Coachella.

Rihanna

extra af. #chella18

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Emily Ratajkoswki

@emrata in the #revolvefestival house ❤️

A post shared by REVOLVE (@revolve) on

Kendall Jenner

@kendalljenner here at #revolvefestival 💋

A post shared by REVOLVE (@revolve) on

Alessandra Ambrosio

The stars align ... ⭐️🌈⭐️🌈⭐️🌈⭐️

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Lais Ribeiro

Day 1 #coachella2018🌴☀️🌸🌵 📸 @jeromeduran

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on

Romee Strijd

I definitely feel home between you guys 🌴🌴🌴 @victoriassecret

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

Olivia Culpo

Yesterday 🌵 ☀️

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

 

Winnie Harlow

@madebygoogle #teampixel #ad

A post shared by ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) on

Hailey Baldwin

all smiles today with @levis

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

Rihanna

came thru drippin’

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Φωτό: Instagram @laisribeiro



Ακολούθησε το allyou στο Instagram!

Συντάκτης