Κομψά χτενίσματα και μακιγιάζ για ΣΚ με party διάθεση - AllYou.gr

Search

Κομψά χτενίσματα και μακιγιάζ για ΣΚ με party διάθεση

«Στον πλανήτη πάρτι, κανείς δεν κλείνει μάτι»….

13 Ιανουαρίου 2018

Ήρθε το ΣΚ και ξέρεις τι σημαίνει αυτό ε; Ότι θα βγούμε σήμερα! Ε, δεν πρέπει εξάλλου, μετά από μία δύσκολη εβδομάδα στην δουλειά; Το αξίζουμε να βγούμε λίγο έξω με την παρέα μας, να πιούμε ένα ποτάκι και να χορέψουμε λιγάκι!

Και αν έχεις σκοπό να τα κάνεις όλα αυτά (κάτι το οποίο σου προτείνω ανεπιφύλακτα), κάντο δείχνοντας σούπερ στιλάτη!

Το να έχεις ένα εντυπωσιακό beauty look, είτε αφορά τα μαλλιά ή το μακιγιάζ σου είναι ένας καλός τρόπος να ξεχωρίσεις τις εμφανίσεις σου από αυτές που κάνεις σε καθημερινή βάση. Φυσικά, ένα κομψό, βραδινό μακιγιάζ ή χτένισμα θα σε κάνουν να νιώθεις και να δείχνεις τέλεια, μέσα έξω!

Τα καλά νέα είναι ότι για να εμπνευστούμε ένα τέτοιο beauty look πλέον, δεν είναι δύσκολο. Αρκεί να κάνουμε μια διαδικτυακή βόλτα στην αγαπημένη μας κοινωνική πλατφόρμα (aka Instagram) και αμέσως θα βρούμε ένα look στα μέτρα μας.

Εγώ σήμερα, λέω να το κάνουμε αυτό μέσα από εμφανίσεις όλων των αγαπημένων μας ΙΤ girls που γνωρίζουν από πρώτο χέρι, την τελευταία λέξη της μόδας σε αυτά τα θέματα!

Καλό Σ/Κ λοιπόν!

Even my plaits attempt to be French.

A post shared by Alexa (@alexachung) on

And more makeup!

A post shared by Arizona Muse (@arizona_muse) on

situating #MessikabyGigiHadid 💎⛓

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

tune in #movienightwithkarlie

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

Croppy Poppy? The POBBY? 🤣💇🏼😂 #ShortHairDontCare @kingsmanmovie

A post shared by Poppy Delevingne (@poppydelevingne) on

Yesterday night at the CfDA's

A post shared by Imaan Hammam (@imaanhammam) on

💕

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

🖤 just put a smile on it 🖤

A post shared by Joan Smalls (@joansmalls) on



Ακολούθησε το allyou στο Instagram!