![](/templates/yootheme/cache/4b/Alexander-Wang-SS-2015-Anna-Ewers-by-Steven-Klein_main_r-4bcbd5f3.jpeg)
FASHION NEWS
Ο Alexander Wang το... ρίχνει λιγάκι έξω για την νέα του καμπάνια
Party bus alert!
Ο αγαπημένος μας σχεδιαστής Alexander Wang ξεχωρίζει ακόμα μια φορά με την νέα του καμπάνια.
Ο ίδιος είναι γνωστός για τα θρυλικά πάρτι που διοργανώνει μετά τα τέλος των runway shows του και αποφάσισε να ακολουθήσει την ίδια λογική και για την καμπάνια της συλλογής του, για την Άνοιξη/Καλοκαίρι 2015.
Το μοντέλο Anna Ewars (είναι και το πρόσωπο της Denim συλλογής του σχεδιαστή) είναι το πρώτο μοντέλο που βλέπουμε να ποζάρει στον φακό του Steven Klein. Το «πάρτι» φαίνεται να μην γίνεται σε κάποιο club, αλλά σε ένα λεωφορείο με εντυπωσιακό εσωτερικό, ενώ το μοντέλο κάθεται στην οροφή του.
Μέχρι τώρα έχει δημοσιευτεί μόνο μια φωτογραφία της καμπάνιας, ενώ σύμφωνα με το WWD, οι Binx Walton, Dylan Xue, Lexi Boling, Sarah Brannon και Vanessa Moody, θα είναι τα υπόλοιπα μοντέλα που θα ποζάρουν για την καμπάνια.
SELECTIONS
- Ο Elon Musk παρουσιάζει ένα AI-generated fashion show με τα διασημότερα πολιτικά πρόσωπα και γίνεται talk of the Internet
- Το ολοκαίνουριο μακρύ καρέ της Έβελυν Καζαντζόγλου θα σε πείσει να κοντύνεις κι εσύ τα μαλλιά σου αυτό το καλοκαίρι
- Charlize Theron, Serena Williams, Rosalía και Zendaya κλέβουν τις εντυπώσεις στο party του LVMH για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού
- 5 τρόποι για να ανακουφίσεις την επιδερμίδα σου μετά από ένα ηλιακό έγκαυμα