![](/templates/yootheme/cache/45/sakiskatia-45927343.jpeg)
CELEBS
Ο έρωτας δεν κρύβεται!
Με ένα γλυκό φιλί καλωσόρισε ο Σάκης την αγαπημένη του στο instagram.
Κρατάει χρόνια αυτή η κολόνια ή... ο έρωτας και το χρήμα δεν κρύβονται ή... απλά η αγάπη ανάμεσα στην Κάτια Ζυγούλη και τον Σάκη Ρουβά γίνεται όλο και πιο δυνατή με το πέρασμα του χρόνου.
Με τα τρια τους παιδιά να έχουν ολοκληρώσει την ευτυχία τους, ο Σάκης Ρουβάς και η Κάτια Ζυγούλη αποτελούν εδώ και πολλά χρόνια ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια της εγχώριας showbiz. Κι όχι ότι χρειαζόμασταν αποδείξεις γι' αυτό, όμως, το να βλέπεις δυο ανθρώπους που είναι τόσο καιρό μαζί αγκαλιασμένους και χαμογελαστούς είναι κάτι περισσότερο από γλυκό.
Στο νέο τους τρυφερό στιγμιότυπο στο instagram βλέπουμε την Κάτια Ζυγούλη χωρίς ίχνος μακιγιάζ στην αγκαλιά του Σάκη Ρουβά, ο οποίος της δίνει ένα φιλί στα μαλλιά. Η συγκεκριμένη φωτογραφία ανέβηκε στο προσωπικό instagram του Σάκη κι είχε σαν σκοπό να καλωσορίσει στο γνωστό social media την Κάτια που μόλις άνοιξε εκεί δικό της λογαριασμό. Κάτια goes instagram, λοιπόν!
SELECTIONS
- Ο Elon Musk παρουσιάζει ένα AI-generated fashion show με τα διασημότερα πολιτικά πρόσωπα και γίνεται talk of the Internet
- Το ολοκαίνουριο μακρύ καρέ της Έβελυν Καζαντζόγλου θα σε πείσει να κοντύνεις κι εσύ τα μαλλιά σου αυτό το καλοκαίρι
- Charlize Theron, Serena Williams, Rosalía και Zendaya κλέβουν τις εντυπώσεις στο party του LVMH για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού
- 5 τρόποι για να ανακουφίσεις την επιδερμίδα σου μετά από ένα ηλιακό έγκαυμα