![](/templates/yootheme/cache/e3/pamela_anderson_1-e3029f7a.jpeg)
CELEBS
To άλλο πρόσωπο της Pamela Anderson!
H γνωστή ηθοποιός όπως δεν την έχεις ξαναδεί.
Την έχουμε στο μυαλό μας ως το σέξι κορίτσι των 90’s και την εντυπωσιακή ναυαγοσώστρια του «Baywatch», αλλά και ως μια γυναίκα που πλησιάζει το κατώφλι των 50 με εκλεπτυσμένο στυλ, χωρίς τις ακρότητες του παρελθόντος.
Στο εξώφυλλο για το τεύχος Φθινόπωρο του περιοδικού Notofu όμως, η 47χρονη Pamela Anderson μπήκε σε μια μηχανή του χρόνου και ταξίδεψε μέχρι τα 60′s. Το γλυκό μπλε φόρεμα με γιακά, ο φιόγκος στα μαλλιά και το παλιομοδίτικο χτένισμα, δίνουν στην Pamela ένα κοριτσίστικο λουκ που δεν δεν θυμίζει σε τίποτα το παλιό της πρόσωπο αποδεικνύοντας πως καμιά φορά οι άνθρωποι μεταμορφώνονται.
SELECTIONS
- Ο Elon Musk παρουσιάζει ένα AI-generated fashion show με τα διασημότερα πολιτικά πρόσωπα και γίνεται talk of the Internet
- Το ολοκαίνουριο μακρύ καρέ της Έβελυν Καζαντζόγλου θα σε πείσει να κοντύνεις κι εσύ τα μαλλιά σου αυτό το καλοκαίρι
- Charlize Theron, Serena Williams, Rosalía και Zendaya κλέβουν τις εντυπώσεις στο party του LVMH για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού
- 5 τρόποι για να ανακουφίσεις την επιδερμίδα σου μετά από ένα ηλιακό έγκαυμα