![](/templates/yootheme/cache/c1/64550da164b0d-c1b33f09.jpeg)
CELEBS
Βλάσσης Χολέβας: «Το μαγαζί άλλαξε μορφή, η Πατούλη αποχώρησε από την επιχείρηση»
Όσα αποκάλυψε ο γνωστός σχεδιαστής μόδας
Δημοσιεύματα για καιρό ήθελαν τη Μαρίνα Πατούλη και τον Βλάσση Χολέβα να είναι ζευγάρι, κάτι που ποτέ οι ίδιοι δεν επιβεβαίωσαν.
Το πρωί της Παρασκευής, ο γνωστός σχεδιαστής μόδας μίλησε στο Happy Day για το μαγαζί που είχε ανοίξει στη Μύκονο με τη Μαρίνα Πατούλη, τις αλλαγές που έγιναν, αλλά και την εμπειρία του στο J2US.
«Έχουμε νύφες, να δώσουμε σε μαγαζιά βραδινά ρούχα φορέματα και τις κοπέλες που θέλουν να δούνε φορέματα για δεξιώσεις και πάρτι. Έχουμε τη μεγάλη προετοιμασία για το μαγαζί στη Μύκονο, που θεωρούμε ότι είναι ένα ωραίο παράθυρο στον κόσμο και με αρκετούς Έλληνες δημιουργούς για να δείξουμε την ελληνική μόδα στον χρόνο. Όχι (σ.σ. δεν έκλεισε), άλλαξε λίγο μορφή. Απλά επειδή η κ. Πατούλη κατεβαίνει ως υποψήφια δήμαρχος στον δήμο Λυκόβρυσης - Πεύκης, είναι λογικό ότι έχει δώσει εκεί πέρα όλη της την ενέργεια. Αποχώρησε από την επιχείρηση. Είναι ένας άλλος επενδυτής κι εγώ είμαι σαν συνεργάτης στην επιχείρηση», είπε αρχικά.
«Είναι ένα πάρα πολύ ενδιαφέρον project. Γνωρίζεις κόσμο από παντού… Έχουμε δημιουργήσει μια καλή ομάδα. Έχω μέσα τη συλλογή μου, είμαι σαν συμμέτοχος μέσα σε αυτό. Μια χαρα φίλοι είμαστε με τη Μαρίνα Πατούλη, της ράβω και ρούχα», πρόσθεσε ο Βλάσσης Χολέβας.
Στο τέλος μίλησε και για την εμπειρία του από το J2US και τον εκνευρισμό που έδειξε λίγο πριν αποχωρήσει.
Οι φωτογραφίες και το κείμενο αναδημοσιεύονται κατόπιν σχετικής άδειας του μέσου.
SELECTIONS
- Ο Elon Musk παρουσιάζει ένα AI-generated fashion show με τα διασημότερα πολιτικά πρόσωπα και γίνεται talk of the Internet
- Το ολοκαίνουριο μακρύ καρέ της Έβελυν Καζαντζόγλου θα σε πείσει να κοντύνεις κι εσύ τα μαλλιά σου αυτό το καλοκαίρι
- Charlize Theron, Serena Williams, Rosalía και Zendaya κλέβουν τις εντυπώσεις στο party του LVMH για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού
- 5 τρόποι για να ανακουφίσεις την επιδερμίδα σου μετά από ένα ηλιακό έγκαυμα