![](/templates/yootheme/cache/a2/doveladiesrun750-a2ef7dff.jpeg)
WELLNESS
Στηρίζει έμπρακτα!
Υποστηρίζοντας την 3η διοργάνωση του Ladies Run, το Dove μετέδωσε το μήνυμα πως η ομορφιά είναι πηγή αυτοπεποίθησης για κάθε γυναίκα.
Το Dove, την Κυριακή 21 Σεπτεμβρίου, στον καταπράσινο χώρο του «Astir Palace», έδωσε ραντεβού με εκατοντάδες δραστήριες Ελληνίδες, που αγαπούν το σώμα τους και ενδιαφέρονται για την καλή φυσική τους κατάσταση!
Μαζί με περισσότερες από 800 γυναίκες δρομείς, συμμετοχή ρεκόρ στην ιστορία της διοργάνωσης, καθώς και τη συμμετοχή 10 τυχερών εργαζομένων της εταιρείας UNILEVER, το Dove «έτρεξε» για καλό σκοπό στο Ladies Run, ένα διαφορετικό αγώνα δρόμου, μόνο για γυναίκες, υποστηρίζοντας το έργο του σωματείου ΔΕΣΜΟΣ, που κάθε χρόνο διαθέτει μέρος των συμμετοχών σε φιλανθρωπικό σκοπό γυναικείου ενδιαφέροντος.
Η έμπρακτη υποστήριξη του Dove στο φετινό Ladies Run, ενέπνευσε όλες τις γυναίκες δρομείς να δώσουν τον καλύτερό τους εαυτό, αποδεικνύοντας πως μπορούμε να συνδυάσουμε την ομορφιά και το fitness με την κοινωνική προσφορά.
SELECTIONS
- Ο Elon Musk παρουσιάζει ένα AI-generated fashion show με τα διασημότερα πολιτικά πρόσωπα και γίνεται talk of the Internet
- Το ολοκαίνουριο μακρύ καρέ της Έβελυν Καζαντζόγλου θα σε πείσει να κοντύνεις κι εσύ τα μαλλιά σου αυτό το καλοκαίρι
- Charlize Theron, Serena Williams, Rosalía και Zendaya κλέβουν τις εντυπώσεις στο party του LVMH για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού
- 5 τρόποι για να ανακουφίσεις την επιδερμίδα σου μετά από ένα ηλιακό έγκαυμα